fbpx

ZAJĘCIA

Grafik

Zapraszam na sesje  indywidualne lub w duecie. Proszę o kontakt  telefoniczny w sprawie rezerwacji (daty i godziny do uzgodnienia)

 

Proponowane godziny treningów

Pn-Pt  : 7:00 – 21:00
Sobota:  8:00 – 14:00

 

Zadzwoń 690 960 334. Ogród Pilates

Cennik

W mojej pracy ważne jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Aby jak najlepiej wykorzystać czas jaki postanowisz spędzić w moim Ogrodzie zajęcia odbywają się w sesjach indywidualnych lub w duetach i są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Podane ceny za 1 sesję od osoby.
Preferujemy sprzedaż sesji w karnetach 5 lub 10 sesji.

CENNIK ZAJĘĆ

Sesja w duecie. Ogród Pilates

1 SESJA   – 100 zł /os

5 SESJI   – 450 zł /os

10 SESJI   – 800 zł /os

 
Sesja indywidualna. Ogród Pilates

1 SESJA   – 150 zł /os

5 SESJI   – 700 zł /os

10 SESJI   – 1300 zł /os

 

1 SESJA   – 80 zł /os

5 SESJI   – 350 zł /os

10 SESJI   – 600 zł /os

 

Zniżka lojalnościowa w wysokości 5% dla sumiennych klientów przy zakupie kolejnego karnetu

Zniżki na karnety rodzinne

 

Zasady rezygnacji i zmiany terminu zajęć w Ogrodzie Pilates

Uprzejmie prosimy o odwoływanie zajęć z możliwie najwcześniejszym wyprzedzeniem.
Rezygnacja lub zmiana terminu umówionej sesji pilates powinna nastąpic na 24 godziny przed planowanym terminem. przeciwnym razie klient ponosi koszt w wysokości 50% ceny swoich zajęć płatne z karnetu lub przy kolejnej wizycie.

W Każdemu klientowi przysługują 2 nagłe odwołania w ciągu 6 miesięcy. Jeśli odwołania powtarzają się często nie możemy zagwarantować utrzymania wybranego terminu zajęć.


Pilates w ciąży

Ćwiczenia oparte na metodzie pilates są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Dają kobiecie dobry kontakt z własnym, zmieniającym się ciałem. Pozwalają zapobiec dolegliwościom ciążowym, takim jak ból kręgosłupa, obrzęki. Zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań, takich jak nietrzymanie moczu. Zajęcia pomagają utrzymać odpowiednie napięcie mięśni, co zapobiega garbieniu się sylwetki oraz powstawaniu rozstępów. Kobiety ćwiczące pilates w okresie ciąży lepiej znoszą poród, wzmacniają grupy mięśni, które są istotne w przygotowaniu się do naturalnego porodu. Ćwiczenia odbywają się przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce, a ruchu są wolne i precyzyjne.


Ćwiczenia dla kobiet w ciąży oparte na metodzie pilatesa są
:

  • łatwe do wykonania,

  • zmniejszają niekorzystne objawy związane z ciążą- zapobiegają obrzękom i żylakom,poprzez lepsze ukrwienie nóg i wzmocnienie,

  • poprawiają postawę ciała i samopoczucie,

  • uelastyczniają i wzmacniają mięśnie dna miednicy i brzucha

  • relaksują i poprawiają oddychanie,

  • przeciwdziałają bólom w odcinku lędżwiowym kręgosłupa,

  • przygotowują ciało matki do wysiłku związanego z porodem,

  •  zapobiegają wysiłkowemu nietrzymaniu  moczu,

  • zwiększają zakres ruchomości kręgosłupa i innych stawów,

  • łagodzą zaparcia.


Intro, czyli sesja wprowadzająca

W pilates najważniejsze są dobre podstawy. Zrozumienie fundamentów techniki jest gwarancją bezpieczeństwa, rozwoju i postępów. Dlatego pierwsze zajęcia (tzw. Intro) mają za zadanie wprowadzić do metody STOTT PILATES, podczas których następuje zapoznanie się z zasadami techniki, prawidłowym oddechem, podstawowymi ćwiczeniami i bezpieczeństwem treningu. Jak również zapoznanie się ze stanem zdrowia i preferencjami ćwiczącego przeprowadzając wywiad medyczny, stylu życia oraz ocenę postawy ciała.


Zasady dotyczące opłat w Ogrodzie Pilates

Uczestnictwo w sesji pilates odbywa się na podstawie potwierdzonej rezerwacji i opłaty. Odwołanie uczestnictwa w sesji  musi nastąpić w rozmowie telefonicznej co najmniej na 24 godziny przed zajęciami, aby nie utracić opłaty za daną sesję.

Proszę o przyjazd na zajęcia około 10 minut wcześniej i wypełnienie kwestionariusza osobowego.


W co się ubrać 

Rekomenduję wygodne, przewiewne ubrania, niekrępujace ruchów ale przylegające do ciała, tak aby instruktor widział sposób wykonywanych ćwiczeń i mógł udzielić ewentualnej korekty. Do ćwiczeń nie są potrzebne buty, pilates najlepiej ćwiczyć boso lub w skarpetkach, ale tylko antypoślizgowych. 

Studio wyposażone jest w maty i wszystkie potrzebne akcesoria, ale można przynieść własną matę czy ręcznik.


Zapraszam, przyjdź, zobacz, spróbuj, poznaj i poczuj na własnym ciele!