fbpx

OGRÓD


Stworzyłam Ogród Pilates z szacunku do zdrowia, piękna i natury. Z przekonania, że ważne jest dobre samopoczucie, pozytywna energia i spokój.  Z miłości do Pilates. 

Dorota Kretowicz

To miejsce jest spełnieniem moich marzeń. Chcę się nim z wami dzielić. Tworząc je połączyłam pasję do świadomego ruchu jakim jest Pilates  i dobroczynny wpływ wszechobecnych tu roślin. 

Ruch

Ogród Pilates to przestrzeń dla harmonijnego połączenia ciała, umysłu i duszy. Dobroczynny wpływ świadomego ruchu wzmacnia, rzeźbi i relaksuje. Ogród Pilates to miejsce, z którego wyjdziesz pełen energii, wzmocniony a zarazem zrelaksowany.

Zieleń

Zieleń wpływa na nas kojąco i odprężająco. Rośliny są nie tylko piękne, ale mają również właściwości prozdrowotne. Pozytywnie oddziałują m.in.na układ oddechowy i odpornościowy. To żywe filtry pochłaniające toksyny obecne w powietrzu, pracujące jako jego naturalny oczyszczacz i nawilżacz.

Moją ideą było stworzenie miejsca, w którym praca nad swoim ciałem będzie przyjemnością, stanie się twoją pasją. Ogród Pilates jest otwarty dla wszystkich chcących zadbać o siebie świadomie.

Recepcja. Ogród Pilates
Zadzwoń 690 960 334. Ogród Pilates
Facebook. Ogród Pilates