fbpx

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Dorota Kretowicz, ul. Owocowa 11, 20-140 Lublin. Możesz się z nami skontaktować za pomocą poczty e-mail, pod adresem: kontakt@ogrodpilates.pl. Adres naszej strony internetowej to: https://ogrodpilates.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Dane kontaktowe

Twoje dane przetwarzane są za Twoją zgodą w celu zarezerwowania sesji w Ogrodzie Pilates, zarządzania udzielaniem tych usług, kontaktu telefonicznego z przypomnieniem o spotkaniu, lub ewentualnej możliwości przełożenia terminu.

Ciasteczka

W celu zapewnienia jak najlepszego działania strony i dostarczenia informacji o naszych propozycjach korzystamy z plików cookies tzw. ciasteczek.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Aby zapewnić jak najlepszą interakcję z naszym serwisem korzystamy z narzędzi Google: Google Analytics oraz Google Search Console. Informacje dotyczące danych osobowych w tych usługach możesz znaleźć tutaj: https://support.google.com/analytics/topic/2919631 Korzystamy również z reklam w serwisie Facebook i mamy na stronie zainstalowany Piksel Facebooka. Informacje dotyczące danych osobowych w tych usługach możesz znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/about/privacy/update

Z kim dzielimy się danymi

Twoje dane kontaktowe nie są udostępniane żadnym innym podmiotom. Dane, które pozostawiacie Państwo na stronie internetowej mogą trafiać do firm, z których usług korzystamy w celu zapewnienia działania i optymalizacji tego serwisu.

Jakie masz prawa do swoich danych

Informujemy, że masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych, oraz ich przeniesienia. W tym celu prosimy o kontakt z Administratorem na adres podany powyżej.

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Administrator danych nie podejmuje wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.